Lees meer over hoe deze website cookies gebruikt om uw surfervaring te verbeteren.
Volgende / Vorige wedstrijd Eerste Elftal B
Trend competitiematchen
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Legende: |
|
Klassement Future Team
# | 4 Provinciaal Vl Brab D | M | W | V | G | + | - | +/- | Ptn |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K.S.C. Grimbergen | 23 | 20 | 2 | 1 | 81 | 25 | 56 | 61 |
2 | K.S.C. Keerbergen | 23 | 19 | 2 | 2 | 88 | 24 | 64 | 59 |
3 | Perk Steenokkerzeel Verenigd 1820 | 24 | 16 | 7 | 1 | 89 | 50 | 39 | 49 |
4 | Fc Inkad Diegem | 23 | 14 | 6 | 3 | 63 | 34 | 29 | 45 |
5 | Vilvoorde City | 24 | 12 | 7 | 5 | 55 | 42 | 13 | 41 |
6 | Sporting Kampenhout | 24 | 12 | 9 | 3 | 66 | 42 | 24 | 39 |
7 | K.C.V.V. Elewijt | 24 | 11 | 11 | 2 | 55 | 58 | -3 | 35 |
8 | Fenixx Beigem Humbeek | 24 | 10 | 11 | 3 | 53 | 59 | -6 | 33 |
9 | K. Sp. Tange | 23 | 9 | 12 | 2 | 49 | 44 | 5 | 29 |
10 | Boortmeerbeek-Hever-Schiplaken United | 23 | 8 | 14 | 1 | 44 | 53 | -9 | 25 |
11 | K.C.S. Machelen | 23 | 7 | 12 | 4 | 47 | 67 | -20 | 25 |
12 | K.V.C. Haacht | 23 | 7 | 16 | 0 | 36 | 71 | -35 | 21 |
13 | Infinity Fc Vilvoorde | 23 | 3 | 20 | 0 | 24 | 85 | -61 | 9 |
14 | V.K. Berg-Op | 24 | 1 | 22 | 1 | 15 | 121 | -106 | 4 |
15 | V.K. Weerde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wedstrijden Eerste Elftal B
# | Datum | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
Di 01/08/2023 20u00 |
PERK STEENOKKERZEEL VERENIGD 1820
-
SPORTING KAMPENHOUT
Vriendschappelijk |
3 - 5 | |
Zo 06/08/2023
16u00
(Afgelast) |
KV.Woluwe-Zaventem
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: BvB Heren B-ploegen |
0 - 5 | |
Zo 13/08/2023 16u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
K.St.Haasrode
Competitie: BvB Heren B-ploegen |
2 - 2 | |
Zo 20/08/2023 13u45 |
VC.Bertem-Leefdaal
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: BvB Heren B-ploegen |
2 - 3 (5 - 5) | |
Zo 27/08/2023 16u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
SMS.Lubbeek
Competitie: BvB Heren B-ploegen |
6 - 0 | |
Zo 03/09/2023 15u00 |
VILVOORDE CITY
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
1 - 5 | |
Za 09/09/2023 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
K.S.C. GRIMBERGEN
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
2 - 5 | |
Za 16/09/2023 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
FC INKAD DIEGEM
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
2 - 2 | |
Zo 24/09/2023
15u00
(Afgelast) |
V.K. WEERDE
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
- | |
Za 30/09/2023 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
INFINITY FC VILVOORDE
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
7 - 2 | |
Zo 08/10/2023 17u00 |
FENIXX BEIGEM HUMBEEK
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
4 - 3 | |
Za 14/10/2023 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
BOORTMEERBEEK-HEVER-SCHIPLAKEN UNITED
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
3 - 0 | |
Zo 22/10/2023 15u00 |
K. SP. TANGE
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
1 - 3 | |
Za 28/10/2023 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
PERK STEENOKKERZEEL VERENIGD 1820
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
2 - 2 | |
Za 04/11/2023 19u30 |
K.S.C. KEERBERGEN
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
7 - 4 | |
Za 11/11/2023 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
K.C.V.V. ELEWIJT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
3 - 0 | |
Za 18/11/2023 18u00 |
K.C.S. MACHELEN
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
3 - 6 | |
Zo 26/11/2023 17u30 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
K.V.C. HAACHT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
8 - 0 | |
Za 02/12/2023 19u00 |
V.K. BERG-OP
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
0 - 2 | |
Za 16/12/2023 19u00 |
INFINITY FC VILVOORDE
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
0 - 3 | |
Za 13/01/2024 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
K. SP. TANGE
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
0 - 1 | |
Za 27/01/2024 19u30 |
PERK STEENOKKERZEEL VERENIGD 1820
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
1 - 2 | |
Za 03/02/2024
18u00
(Afgelast) |
SPORTING KAMPENHOUT
-
V.K. WEERDE
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
- | |
Za 10/02/2024 19u30 |
K.C.V.V. ELEWIJT
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
0 - 1 | |
Zo 18/02/2024 15u00 |
BOORTMEERBEEK-HEVER-SCHIPLAKEN UNITED
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
1 - 0 | |
Za 24/02/2024 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
K.S.C. KEERBERGEN
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
0 - 3 | |
Za 02/03/2024 18u00 |
FC INKAD DIEGEM
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
3 - 2 | |
Za 09/03/2024 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
VILVOORDE CITY
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
1 - 1 | |
Za 16/03/2024 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
V.K. BERG-OP
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
6 - 1 | |
Zo 24/03/2024 15u00 |
K.V.C. HAACHT
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
2 - 1 | |
Zo 07/04/2024 15u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
FENIXX BEIGEM HUMBEEK
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
0 - 2 | |
Za 20/04/2024 18u00 |
SPORTING KAMPENHOUT
-
K.C.S. MACHELEN
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
- | |
Zo 28/04/2024 15u00 |
K.S.C. GRIMBERGEN
-
SPORTING KAMPENHOUT
Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D |
- |
Uitwedstrijden
Club | Afstand | Reistijd |
PERK STEENOKKERZEEL VERENIGD 1820 (Vriendschappelijk) |
6.0 km | 9 min |
KV.Woluwe-Zaventem (Competitie: BvB Heren B-ploegen) |
19.3 km | 23 min |
VC.Bertem-Leefdaal (Competitie: BvB Heren B-ploegen) |
13.0 km | 20 min |
VILVOORDE CITY (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
13.8 km | 20 min |
V.K. WEERDE (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
10.0 km | 16 min |
FENIXX BEIGEM HUMBEEK (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
21.7 km | 24 min |
K. SP. TANGE (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
17.6 km | 20 min |
K.S.C. KEERBERGEN (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
10.3 km | 17 min |
K.C.S. MACHELEN (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
10.4 km | 13 min |
V.K. BERG-OP (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
3.4 km | 6 min |
INFINITY FC VILVOORDE (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
13.8 km | 20 min |
PERK STEENOKKERZEEL VERENIGD 1820 (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
6.0 km | 9 min |
K.C.V.V. ELEWIJT (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
8.2 km | 12 min |
BOORTMEERBEEK-HEVER-SCHIPLAKEN UNITED (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
6.2 km | 10 min |
FC INKAD DIEGEM (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
10.4 km | 13 min |
K.V.C. HAACHT (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
7.8 km | 13 min |
K.S.C. GRIMBERGEN (Competitie: 4 Provinciaal Vl Brab D) |
18.5 km | 19 min |
Totaal | 196.3 km | 4 uren 31 min |
Gemiddeld | 11.5 km | 15 min |
Staff Eerste Elftal B
Ad Stevens
Coördinator U13C (Reg.) - (Mix ploeg U12-U13), U15A (IP), U19 (IP), U17A (IP), U14 (IP), U16 (IP), U13B (IP), U13A (IP), U12A (IP), U15B (Reg.), U12B (IP), U21 (Reg.)
Geboortedatum: 08 Apr 1983 (41j.)
Roeland Gaytant
Trainer G-ploeg
Geboortedatum: 14 Mei 1975 (48j.)
Chris Bosmans
Trainer Futures Team
Trainingen Eerste Elftal B
Trainingsschema niet beschikbaar.
Spelers Eerste Elftal B
Deze gegevens zijn momenteel niet beschikbaar.