Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U6

Regionaal U6
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
27 apr
10:45
Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logo
KNV.Keerbergen U6A
-
Sporting Kampenhout U6

Lupinenweg
Lupinenweg 7, 3140 Keerbergen

 

Regionaal U6
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
13 apr
12:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout U6
-
KFC.Hever U6





Wil jij voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je kind(eren) nu al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020 bij Sporting Kampenhout.

Na ontvangst van deze gegevens zullen wij jullie contacteren.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Volgende Evenementen U6

Spaghettifestijn
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U6, U7, U8 & U9
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Onderbouw U5 tot U9)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U6


Wedstrijd

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Kampioenschap
GEW. U6 -D-

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

Kampioenschap
2-GEW. U6 -G-

 

Trainingen U6

Teamtraining

  • Woensdag 18:00 - 19:30 - Votvinkenstraat (A2) - Kleedkamer 2
  • Vrijdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2)  - Kleedkamer 4

Trainer

Christoph Jacobs

Trainer U6 Regionaal

Spelers U6

Simon C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Apr 2013 (6j.)

Rugnummer:

 


Senn C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Mei 2013 (5j.)

Rugnummer:

 


Aymeric D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Jun 2013 (5j.)

Rugnummer:

 


Audric G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Aug 2013 (5j.)

Rugnummer:

 


Mateo G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Aug 2013 (5j.)

Rugnummer:

 


Antthony L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Aug 2013 (5j.)

Rugnummer:

 


Luka T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Aug 2013 (5j.)

Rugnummer:

 


Matisse V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer:

 


Kathiramuthan V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Jul 2011 (7j.)

Rugnummer:

 


Kobe W.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Okt 2013 (5j.)

Rugnummer:

 


Andres B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Mrt 2013 (6j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 2V2

Spelformat

2 tegen 2

Jonge voetballertjes dribbelen er op los in wedstrijdvorm 2 tegen 2.

 

Meer info

Spelvorm 2v2

Veldbezetting en spelvorm

 

  • De spelers worden op verschillende posities uitgespeeld i.f.v. hun algemene ontwikkeling.
  • 2 vs 2
Dribbel

Training thema's

Welke thema's komen er allemaal aan bod tijdens dit jaar