Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U12A

Interprovinciaal U12A
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
27 apr
12:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sportkring Sint-Niklaas U12A
-
Sporting Kampenhout U12A

Sportcentrum Meesterstr.
Meesterstraat, 9100 Nieuwkerken-Waas

 

Interprovinciaal U12A
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
13 apr
12:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout U12A
-
Verbr.Beersel Drogenbos U12A





Volgende Evenementen U12A

Spaghettifestijn
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U10, U11 & U12
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U12A


Wedstrijd

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Vriendschappelijk

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Kampioenschap
-12 interprov VoetbVl D1

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Vriendschappelijk

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Kampioenschap
-12 interprov VV E1 / 2

Tornooi

Tornooi

Tornooi

 

Trainingen U12A

Teamtraining

  • Maandag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 3) - Kleedkamer 4
  • Woensdag 18:00 - 19:30 - Votvinkenstraat (A3) - Kleedkamer 2

Techniektraining

  • Vrijdag 18:00 - 19:00 - Zeypestraat (Synth 1) - Kleedkamer 4

Trainers


Erwin
GELAES

Trainer U12 Interprovinciaal



Xavier
ZALOA

Trainer U12 Interprovinciaal


 


Rudi
VAN ACKER

Trainer U12 Interprovinciaal


Spelers U12A

Cas D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Mei 2008 (10j.)

Rugnummer: 3

 


Mauro P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Mrt 2007 (12j.)

Rugnummer: 5

 


Toon P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2007 (12j.)

Rugnummer: 3

 


Loïc S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jan 2008 (11j.)

Rugnummer: 9

 


Jasper V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Mei 2007 (11j.)

Rugnummer: 13

 


Bjarne G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Apr 2007 (12j.)

Rugnummer: 11

 


Marnik K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Jul 2007 (11j.)

Rugnummer: 12

 


Emma P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Aug 2006 (12j.)

Rugnummer: 8

 


Enzo T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Mei 2007 (11j.)

Rugnummer: 7

 


Yoran V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Feb 2007 (12j.)

Rugnummer: 6

 


Lander V.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 23 Aug 2007 (11j.)

Rugnummer: 1

 


Nuno Z.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Okt 2007 (11j.)

Rugnummer: 10

 


 

Spelregels 8V8