Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U11B

Regionaal U11B
VOLGENDE SPEELDAG (GEW. U11 -G-)

zaterdag
21 sep
14:00
TIELT-WINGE 3000 U11
-
SPORTING KAMPENHOUT U11

Tiensesteenweg
Tiensesteenweg 11, 3390 St-Joris-Winge

 

Regionaal U11B
VORIGE SPEELDAG (GEW. U11 -G-)

zondag
15 sep
09:30
SPORTING KAMPENHOUT U11
-
OUD-HEVERLEE LEUVEN U11





Maandkalender

Alle trainingen, wedstrijden, evenementen en tornooien in een overzichtelijk maandoverzicht.

Volgende Evenementen U11B

Oplopen U11 - Wedstrijd 1e ploeg
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Trainingen U11B

Dag Uur Locatie Type
Woensdag 18:00 - 19:30 Votvinkenstraat (A2 / Kleedkamer 2) Teamtraining
Woensdag 18:00 - 21:00 Votvinkenstraat (C) Keeperstraining
Vrijdag 18:00 - 19:30 Votvinkenstraat (A2 / Kleedkamer 2) Teamtraining

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
K.F.C. HERENT
(Competitie: GEW. U11 -G-)
9.7 km 12 min
TIELT-WINGE 3000
(Competitie: GEW. U11 -G-)
33.8 km 32 min
K.F.C. Sparta-Haacht Statie
(Competitie: GEW. U11 -G-)
5.1 km 8 min
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
(Competitie: GEW. U11 -G-)
14.1 km 19 min
OUD-HEVERLEE LEUVEN
(Competitie: GEW. U11 -G-)
16.5 km 21 min
K.V. Tremelo
(Competitie: GEW. U11 -G-)
13.6 km 21 min
K.O.V.C. Sterrebeek
(Competitie: GEW. U11 -G-)
13.3 km 19 min
Totaal 106.2 km 2 uren 16 min
Gemiddeld 15.2 km 19 min

Wedstrijden U11B


Wedstrijd

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

Competitie: GEW. U11 -G-

 

Trainer


Ward

GOOVAERTS

Trainer U11 Regionaal


 

Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U11B

Tom B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jun 2009 (10j.)

Rugnummer: 8

 


Wannes C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer: 12

 


Warre C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer: 10

 


Kyara D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mei 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


Anouk F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jan 2009 (10j.)

Rugnummer: 4

 


Adam S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Jul 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


Mattis S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 2

 


Arda T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Nov 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Thibaud V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Sep 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


Jef V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Nov 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Laurent V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 6

 


Thor V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 19 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


Vic V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mei 2009 (10j.)

Rugnummer: 1

 


 

Spelregels 8V8

Onze partners
}