Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U11A

Interprovinciaal U11A
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
31 aug
11:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout U11A
-
K.FC.Vigor Wuitens Hamme U11

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 


Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Volgende Evenementen U11A

Familiefestijn 2019 - Dag 1
Omschrijving: zie https://www.sportingkampenhout.be/
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Familiefestijn 2019 - Dag 2
Omschrijving: zie https://www.sportingkampenhout.be/
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Zomerstage 2019
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U11A


Wedstrijd

Tornooi

Tornooi

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-11 interprov Voetb V I/2

 

Trainingen U11A

Dag Uur Locatie Type
Maandag 19:00 - 20:00 Zeypestraat (Synth 1 / Kleedkamer 1) Techniektraining
Dinsdag 18:00 - 19:30 Votvinkenstraat (B1 / Kleedkamer 2) Teamtraining
Woensdag 18:00 - 21:00 Votvinkenstraat (C) Keeperstraining
Donderdag 18:00 - 19:30 Zeypestraat (Synth 2 / Kleedkamer 3) Teamtraining

Trainer


Piet

DIRIX

Trainer U11 Interprovinciaal


Spelers U11A

Ferre B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mrt 2009 (10j.)

Rugnummer: 5

 


Jonas B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Tuur B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Mei 2009 (10j.)

Rugnummer: 6

 


Tom B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jun 2009 (10j.)

Rugnummer: 8

 


Wannes C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Warre C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Ayoub E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Jul 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Anouk F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jan 2009 (10j.)

Rugnummer: 4

 


Samir M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Apr 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


Tibo M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Apr 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


Alexandre P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Jun 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


Adam S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Jul 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Mattis S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 2

 


Arda T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Nov 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Gunnar V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Apr 2009 (10j.)

Rugnummer: 7

 


Sam V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Nov 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Laurent V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 6

 


Tibo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 11

 


Finnen V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jun 2009 (10j.)

Rugnummer: 1

 


Vic V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mei 2009 (10j.)

Rugnummer: 1

 


Finn V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 8V8