Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10B

Regionaal U10B
VOLGENDE SPEELDAG




Sporting Kampenhout U10B

Er zijn geen geplande matchen gevonden.




 

Regionaal U10B
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
27 apr
12:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logo
RWL.Sport U10C
-
Sporting Kampenhout U10B





Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Volgende Evenementen U10B

3e Pasdag
Omschrijving: Op 22/05 organiseren we samen met Voetbalshop een extra (3de) pasdag!
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U10B


Wedstrijd

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Tornooi

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Tornooi

Tornooi

Tornooi

 

Trainingen U10B

Teamtraining

  • Dinsdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 3
  • Donderdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 1)- Kleedkamer 3

Techniektraining

  • Woensdag 19:00 - 20:00 - Zeypestraat (Synth 1)  - Kleedkamer 2

Trainers


Piet Dirix

Piet
DIRIX

Trainer U10 Inter Provinciaal
& Aanvaller Eerste ploeg / A-kern



Mark
HENDRICKX

Trainer U10 Inter Provinciaal



Alexander “Lexi”
SIMONS

Trainer U10 Regionaal


Spelers U10B

Tom B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jun 2009 (9j.)

Rugnummer: 8

 


Bent C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 25 Jun 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Mailo D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Aug 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Ilyas D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Okt 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Rayan F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Jun 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Anouk F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jan 2009 (10j.)

Rugnummer: 4

 


Abdsamad G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Jun 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Maxime H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Nov 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Migo J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Okt 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Alessio L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Feb 2010 (9j.)

Rugnummer: 20

 


Adam S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Jul 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Mattis S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 2

 


Christos S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Nov 2010 (8j.)

Rugnummer: 14

 


Laurent V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 6

 


Vic V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mei 2009 (9j.)

Rugnummer: 1

 


 

Spelregels 8V8