Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10A

Interprovinciaal U10A
VOLGENDE SPEELDAG (-10 interprov Voetb V B)

zaterdag
21 sep
11:00
SPORTING KAMPENHOUT U10
-
K. DIEGEM SPORT U10

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Interprovinciaal U10A
VORIGE SPEELDAG (-10 interprov Voetb V B)

zaterdag
14 sep
11:00
K. LONDERZEEL S.K. U10
-
SPORTING KAMPENHOUT U10





Maandkalender

Alle trainingen, wedstrijden, evenementen en tornooien in een overzichtelijk maandoverzicht.

Volgende Evenementen U10A

Oplopen U10 - Wedstrijd 1e ploeg
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen U10 - Wedstrijd 1e ploeg
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
KVC.Kessel-Lo 2000
(Tornooi)
17.0 km 27 min
BOKA United
(Tornooi)
31.2 km 32 min
VC.Bertem-Leefdaal
(Tornooi)
13.0 km 19 min
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
(Competitie: -10 interprov Voetb V B)
14.1 km 19 min
K. LONDERZEEL S.K.
(Competitie: -10 interprov Voetb V B)
30.6 km 27 min
K.F.C. EPPEGEM
(Competitie: -10 interprov Voetb V B)
12.6 km 18 min
H.O. BIERBEEK
(Competitie: -10 interprov Voetb V B)
29.6 km 32 min
K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM
(Competitie: -10 interprov Voetb V B)
30.0 km 32 min
K. DIEGEM SPORT
(Competitie: -10 interprov Voetb V B)
12.2 km 17 min
TEMPO OVERIJSE
(Competitie: -10 interprov Voetb V B)
32.7 km 29 min
Totaal 223.0 km 4 uren 16 min
Gemiddeld 22.3 km 25 min

Wedstrijden U10A


Wedstrijd

Tornooi

Tornooi

Tornooi

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

Competitie: -10 interprov Voetb V B

 

Trainingen U10A

Dag Uur Locatie Type
Maandag 18:00 - 19:00 Zeypestraat (Synth 1 / Kleedkamer 1) Techniektraining
Woensdag 18:00 - 19:30 Votvinkenstraat (B1 / Kleedkamer 3) Teamtraining
Woensdag 18:00 - 21:00 Votvinkenstraat (C) Keeperstraining
Vrijdag 18:00 - 19:30 Zeypestraat (Synth 2 / Kleedkamer 1) Teamtraining

Trainer


Jan RYKAERTS

Trainer U10 Interprovinciaal


Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Spelers U10A

Tibo B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Mei 2010 (9j.)

Rugnummer: 11

 


Luca B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Okt 2010 (8j.)

Rugnummer: 4

 


Matthias D.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 17 Mrt 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Badr E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Aug 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Odin J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Jun 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Pieter M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Jan 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Mauro Q.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Mei 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Kamil S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Nov 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Maxime S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Mrt 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Thibaut S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Jul 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Lorenzo S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Mrt 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Dorian S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Jun 2010 (9j.)

Rugnummer: 12

 


Sam T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Mei 2010 (9j.)

Rugnummer: 4

 


Mathijs V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Jul 2010 (9j.)

Rugnummer: 8

 


 

Spelregels 8V8

Onze partners
}