Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U19

Interprovinciaal U19
VOLGENDE SPEELDAG (-19 interprov Voetb V G/2)

zaterdag
29 feb
15:00
K.S.V. Temse U19
-
Sporting Kampenhout U19

Fernand Schuermanstadion
Schoolstraat 63, 9140 Temse

 

Interprovinciaal U19
VORIGE SPEELDAG (-19 interprov Voetb V G/2)

zaterdag
15 feb
16:00
Sporting Kampenhout U19
-
Verbr. Beersel Drogenbos U19

3 - 2





Maandkalender

Alle trainingen, wedstrijden, evenementen en tornooien in een overzichtelijk maandoverzicht.

Trend competitiematchen

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Legende:   

    

Gewonnen

    

Gelijk

    

Verloren

Volgende Evenementen U19

Paasstage
Omschrijving: Wie: jongens en meisjes tussen 8 en 15 jaar (zowel veldspelers als doelmannen)
Organisatie: TOPFOOT
Details en inschrijven via: https://www.to

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Rangschikking U19

# -19 interprov Voetb V G/2 M W V G + - +/- Ptn
1  Sporting Kampenhout 6 5 1 0 24 8 16 15
1  K.S.V. Temse 6 5 1 0 23 8 15 15
3  Verbr. Beersel Drogenbos 6 4 2 0 17 14 3 12
4  K.F.C. Vigor Wuitens Hamme 6 3 3 0 11 12 -1 9
4  S.K. Pepingen-Halle 6 3 3 0 15 19 -4 9
6  K. Hoger Op Wolvertem Merchtem 6 2 3 1 12 15 -3 7
7  K.F.C. Herent 6 1 4 1 11 17 -6 4
8  K.S.V. Bornem 6 0 6 0 5 25 -20 0

Uitwedstrijden

 

Club Afstand Reistijd
RSD.JETTE
(Vriendschappelijk)
23.0 km 24 min
K.F.C. Herent
(Vriendschappelijk)
9.7 km 12 min
Tempo Overijse
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
32.7 km 29 min
K.S.K. Heist
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
21.5 km 32 min
K.F.C. Eppegem
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
12.6 km 18 min
K. Olympia S.C. Wijgmaal
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
14.1 km 19 min
STORMVOGELS HAASRODE
(Vriendschappelijk)
28.6 km 30 min
H.O. Bierbeek
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
29.6 km 32 min
K. Rupel Boom F.C.
(Competitie: -19 interprov Voetb V D)
27.5 km 31 min
K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
63.1 km 50 min
K. Hoger Op Wolvertem Merchtem
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
30.0 km 32 min
K.S.V. Bornem
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
45.2 km 41 min
K.S.V. Temse
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
49.7 km 45 min
S.K. Pepingen-Halle
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
44.1 km 43 min
K.F.C. Herent
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
9.7 km 12 min
Verbr. Beersel Drogenbos
(Competitie: -19 interprov Voetb V G/2)
40.2 km 32 min
Totaal 481.3 km 8 uren 11 min
Gemiddeld 30.1 km 30 min

Wedstrijden U19


Wedstrijd Uitslag

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2
3 - 2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2
-

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2
0 - 4

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2
3 - 2

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2
1 - 0

Competitie: -19 interprov Voetb V G/2
10 - 2

Vriendschappelijk
2 - 3

Vriendschappelijk
2 - 3

Competitie: -19 interprov Voetb V D
0 - 3

Competitie: -19 interprov Voetb V D
7 - 0

Competitie: -19 interprov Voetb V D
5 - 1

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
0 - 6

Competitie: -19 interprov Voetb V D
0 - 11

Vriendschappelijk
2 - 8

Competitie: -19 interprov Voetb V D
3 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V D
5 - 0

Competitie: -19 interprov Voetb V D
0 - 7

Competitie: -19 interprov Voetb V D
3 - 2

Competitie: -19 interprov Voetb V D
1 - 4

Competitie: -19 interprov Voetb V D
12 - 2

Competitie: -19 interprov Voetb V D
2 - 1

Competitie: -19 interprov Voetb V D
4 - 1

Vriendschappelijk
-

Vriendschappelijk
1 - 4

Vriendschappelijk
7 - 1

Vriendschappelijk
-

 

Trainingen U19

Dag Uur Locatie Type
Maandag 19:45 - 21:15 Zeypestraat (Synth 1 & 2 / Kleedkamer 1) Teamtraining
Dinsdag 19:45 - 21:15 Votvinkenstraat (B1, B2, B3 & B4 / Kleedkamer 3 & 4) Teamtraining
Donderdag 19:45 - 21:15 Votvinkenstraat (A1 & A2 / Kleedkamer 1) Teamtraining

Trainers


Jimmy

PHILIPS

Trainer U19 Interprovinciaal



Saber

ABDERRAHIM

Trainer U19 Interprovinciaal


Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2020-2021.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Heatmap Spelers U19

 

Stad Gemiddelde Afstand Gemiddelde Reistijd
[Onbekend] (8 spelers)
Boortmeerbeek (1 speler) 7.0 km 11 min
Haacht (1 speler) 7.1 km 12 min
Kampenhout (6 spelers) 2.2 km 4 min
Kortenberg (1 speler) 7.4 km 12 min
Machelen (1 speler) 10.7 km 14 min
Overijse (1 speler) 30.1 km 31 min
Schaarbeek (1 speler) 19.0 km 28 min
Steenokkerzeel (2 spelers) 6.0 km 9 min
Vilvoorde (5 spelers) 12.8 km 18 min
Gemiddeld
(27 spelers)
8.0 km 11 min

Spelers U19

Brian A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Aug 2002 (17j.)

Rugnummer: 11

 


Mohamed A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Mei 2002 (17j.)

Rugnummer: 10

 


Azzedine B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Jun 2002 (17j.)

Rugnummer: 20

 


Victor C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Dec 2002 (17j.)

Rugnummer: 6

 


Dorian G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Okt 2002 (17j.)

Rugnummer: 7

 


Hugo G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jan 2001 (19j.)

Rugnummer: 23

 


Tom J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Jul 2002 (17j.)

Rugnummer: 11

 


Nathan K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Sep 2001 (18j.)

Rugnummer: 18

 


Islam K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Jan 2001 (19j.)

Rugnummer: 13

 


Ismaël M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Jun 2002 (17j.)

Rugnummer: 3

 


Luka M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Feb 2002 (18j.)

Rugnummer: 17

 


Clave M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

Rugnummer:

 


Lionel M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jul 2002 (17j.)

Rugnummer: 14

 


Alexandre O.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 18 Jul 2002 (17j.)

Rugnummer: 1

 


Mathias P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Mei 2002 (17j.)

Rugnummer: 4

 


Pierre P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Nov 2002 (17j.)

Rugnummer: 22

 


Robbe R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Aug 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


Gaetan S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 19 Dec 2002 (17j.)

Rugnummer: 16

 


Karim S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

Rugnummer:

 


Kyllian S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Feb 2002 (18j.)

Rugnummer: 12

 


Milan S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (19j.)

Rugnummer: 9

 


Arbnor T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Dec 2002 (17j.)

Rugnummer: 19

 


Rino V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Sep 2002 (17j.)

Rugnummer: 5

 


Sander V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Jun 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


Alan V.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 19 Feb 2001 (19j.)

Rugnummer: 21

 


Lucas W.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Dec 2002 (17j.)

Rugnummer: 5

 


Hicham Z.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 14 Mei 2001 (18j.)

Rugnummer:

 


 

Gele kaarten (Kampioenschap)

Naam #
Lucas Wouters 4
Alexandre Ossenblok 2
Brian Annaert 2
Ismaël Mandoudane 2
Victor Cooreman 2
Azzeddine Benali 1
Clave Fumutoto Mukakabera 1
Karim Sbai 1
Mathias Pierloot 1
Mohamed Azdad 1
Nathan Karema 1
Pierre Piret 1
Tom Joostens 1

Indirect rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Rode kaarten (Kampioenschap)

Geen kaarten.

Spelregels 11V11

Onze partners
}