Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U16

Interprovinciaal U16
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
31 aug
14:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Sql.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout U16
-
VC.Groot Dilbeek U16

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 


Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Volgende Evenementen U16

Familiefestijn 2019 - Dag 1
Omschrijving: zie https://www.sportingkampenhout.be/
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Familiefestijn 2019 - Dag 2
Omschrijving: zie https://www.sportingkampenhout.be/
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Zomerstage 2019
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U16


Wedstrijd Uitslag

Tornooi

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

Kampioenschap
-16 interprov Voetb V H/2

 

Trainingen U16

Dag Uur Locatie Type
Dinsdag 18:00 - 19:30 Zeypestraat (Synth 3 & 4 / Kleedkamer 4) Teamtraining
Vrijdag 19:45 - 21:15 Votvinkenstraat (B1 & B2 / Kleedkamer 3) Teamtraining
Zondag 11:00 - 12:00 Zeypestraat (A3 / Kleedkamer 1) Techniektraining

Trainer


Tim

JANSSENS

Trainer U16 Interprovinciaal


 

Spelers U16

Jelle A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Mrt 2004 (15j.)

Rugnummer: 13

 


Soulaymane C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Aug 2004 (14j.)

Rugnummer:

 


Kasper D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Feb 2004 (15j.)

Rugnummer: 6

 


Lucas D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 13 Aug 2004 (14j.)

Rugnummer: 7

 


Seppe D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 27 Aug 2004 (14j.)

Rugnummer: 10

 


Jolan D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Sep 2004 (14j.)

Rugnummer: 6

 


Naim E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2004 (15j.)

Rugnummer: 2

 


Lars J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mrt 2004 (15j.)

Rugnummer: 3

 


Tristan J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Nov 2004 (14j.)

Rugnummer: 5

 


Samuel K.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Mei 2004 (15j.)

Rugnummer:

 


Romeo L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2004 (15j.)

Rugnummer:

 


Cedric L.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 04 Apr 2004 (15j.)

Rugnummer: 1

 


Tayko P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Jul 2004 (14j.)

Rugnummer: 4

 


Sam R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Sep 2004 (14j.)

Rugnummer: 12

 


David R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Mrt 2004 (15j.)

Rugnummer: 14

 


Luca R.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Apr 2004 (15j.)

Rugnummer:

 


Jarne V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mrt 2004 (15j.)

Rugnummer: 8

 


 

Spelregels 11V11