Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U9B

Provinciaal U9B
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
30 mrt
11:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout B 3 U9
-
K.Ol.Wijgmaal B 3 U9

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Provinciaal U9B
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
16 mrt
11:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout B 3 U9
-
HO.Bierbeek B 3 U9





Wil jij voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je kind(eren) nu al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020 bij Sporting Kampenhout.

Na ontvangst van deze gegevens zullen wij jullie contacteren.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Volgende Evenementen U9B

Bingo
Omschrijving: Waardevolle prijzen.
Inschrijven op www.sportingkampenhout.be

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U6, U7, U8 & U9
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Onderbouw U5 tot U9)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U9B


Wedstrijd

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Kampioenschap
PROV. U9 -D-

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -D-

 

Trainingen U9B

Techniektraining

  • Maandag 19:00 - 20:00 - Zeypestraat (Synth 1) - Kleedkamer 3

Teamtraining

  • Woensdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 2
  • Vrijdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 3) - Kleedkamer 2

Trainers

Mathieu Flemal

Trainer U9 Provinciaal

Jos Jacobs

Trainer U9 Provinciaal

Spelers U9B

Diémo D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Nov 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Rune E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Feb 2010 (9j.)

Rugnummer: 9

 


Logan G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Jul 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Noah N.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Feb 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Kamil S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 07 Nov 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Maxime S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 16 Mrt 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Cas V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mei 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Michaël V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2007 (12j.)

Rugnummer:

 


Mathijs V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Jul 2010 (8j.)

Rugnummer: 4

 


Senne V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Mrt 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 5V5