Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U9A

Provinciaal U9A
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
30 mrt
09:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout A 3 U9
-
K.Ol.Wijgmaal A 3 U9

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Provinciaal U9A
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
16 mrt
09:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout A 3 U9
-
HO.Bierbeek A 3 U9





Wil jij voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je kind(eren) nu al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020 bij Sporting Kampenhout.

Na ontvangst van deze gegevens zullen wij jullie contacteren.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Volgende Evenementen U9A

Bingo
Omschrijving: Waardevolle prijzen.
Inschrijven op www.sportingkampenhout.be

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U6, U7, U8 & U9
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Onderbouw U5 tot U9)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U9A


Wedstrijd

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Kampioenschap
PROV. U9 -C-

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

Kampioenschap
2-PROV. U9 -C-

 

Trainingen U9A

Techniektraining

  • Maandag 19:00 - 20:00 - Zeypestraat (Synth 1) - Kleedkamer 3

Teamtraining

  • Woensdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 2
  • Vrijdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 3)  - Kleedkamer 2

Trainers

Mathieu Flemal

Trainer U9 Provinciaal

Jos Jacobs

Trainer U9 Provinciaal

Spelers U9A

Tibo B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Mei 2010 (8j.)

Rugnummer: 11

 


Luca B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Okt 2010 (8j.)

Rugnummer: 4

 


Matthias D.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 17 Mrt 2010 (9j.)

Rugnummer:

 


Mauro Q.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 21 Mei 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Adam S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Okt 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Thibaut S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Jul 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Dorian S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 22 Jun 2010 (8j.)

Rugnummer: 12

 


Sam T.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Mei 2010 (8j.)

Rugnummer: 4

 


 

Spelregels 5V5