Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U11B

Regionaal U11B
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.HomeTeam Logozaterdag
26 jan
09:30
Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.AwayTeam Logo
Infinity FC.Vilvoorde U11A
-
Sporting Kampenhout U11B

Sportstadion 3 Fonteinen
Brusselsesteenweg 73, 1800 Vilvoorde

 

Regionaal U11B
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.HomeTeam Logozaterdag
19 jan
09:30
Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.AwayTeam Logo
K.Eur.90 Kraainem U11A
-
Sporting Kampenhout U11B





Volgende Evenementen U11B

Valentijnsbrunch
Omschrijving: Meer info op http://www.sportingkampenhout.be/
Aansluitend om 15.00 uur de competitiewedstrijd:
Sporting Kampenhout - Eendracht Wervik

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Lunch & Familiedag
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Middenbouw U10 tot U14)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U10, U11 & U12
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Trainingen U11B

Techniektraining

  • Dinsdag 18:00- 19:00 - Zeypestraat (Synth 1)  - Kleedkamer 3

Teamtraining

  • Woensdag 18:45 - 20:15 - Votvinkenstraat (B2) - Kleedkamer 3
  • Vrijdag 18:45 - 20:15 - Votvinkenstraat (A1) - Kleedkamer 1

Wedstrijden U11B


Wedstrijd

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Vriendschappelijk

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
U11 Regionaal (G11D)

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

Kampioenschap
U11 Regionaal (2G11C)

 

Trainers


Veerle
VAN ACKER

Trainer U11 Interprovinciaal


 


Stefan
DE CLERCK

Trainer U11 Regionaal


Spelers U11B

Kerem A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Mrt 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Lenno B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Dec 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Julia C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Xavi C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Okt 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Nicolas C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jul 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Anton D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Jun 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Camil E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Dec 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Luca F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jul 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Ibrahim G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Aug 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Princemarvin I.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jun 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Nick J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer:

 


Arthur P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Dec 2008 (10j.)

Rugnummer: 1

 


Nathan Q.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jul 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Birant S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2008 (11j.)

Rugnummer:

 


Kasper S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Apr 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Thomas S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Nov 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 8V8