Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U11B

Regionaal U11B
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozondag
24 mrt
09:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout B 3-2 U11
-
Infinity FC.Vilvoorde A 3-2 U11

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Regionaal U11B
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozondag
17 mrt
09:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout B 3-2 U11
-
K.Eur.90 Kraainem A 3 U11





Volgende Evenementen U11B

Bingo
Omschrijving: Waardevolle prijzen.
Inschrijven op www.sportingkampenhout.be

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Middenbouw U10 tot U14)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U10, U11 & U12
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Trainingen U11B

Techniektraining

  • Dinsdag 18:00- 19:00 - Zeypestraat (Synth 1)  - Kleedkamer 3

Teamtraining

  • Woensdag 18:45 - 20:15 - Votvinkenstraat (B2) - Kleedkamer 3
  • Vrijdag 18:45 - 20:15 - Votvinkenstraat (A1) - Kleedkamer 1

Wedstrijden U11B


Wedstrijd

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Vriendschappelijk

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
GEW. U11 -D-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

Kampioenschap
2-GEW. U11 -C-

 

Trainers


Veerle
VAN ACKER

Trainer U11 Interprovinciaal


 


Stefan
DE CLERCK

Trainer U11 Regionaal


Spelers U11B

Kerem A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Mrt 2008 (11j.)

Rugnummer:

 


Lenno B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Dec 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Julia C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 28 Feb 2008 (11j.)

Rugnummer:

 


Xavi C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Okt 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Nicolas C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jul 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Broertje Athena D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2008 (11j.)

Rugnummer:

 


Anton D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Jun 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Camil E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Dec 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Luca F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jul 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Ibrahim G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Aug 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Princemarvin I.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jun 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Nick J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer:

 


Arthur P.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Dec 2008 (10j.)

Rugnummer: 1

 


Nathan Q.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jul 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Birant S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2008 (11j.)

Rugnummer:

 


Kasper S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 04 Apr 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


Thomas S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Nov 2008 (10j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 8V8