Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10B

Regionaal U10B
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
23 mrt
09:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout B 2-1 U10
-
KNV.Keerbergen A 2-1 U10

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Regionaal U10B
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
16 mrt
11:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
K.St.Haasrode B 2-1 U10
-
Sporting Kampenhout B 2-1 U10





Volgende Evenementen U10B

Bingo
Omschrijving: Waardevolle prijzen.
Inschrijven op www.sportingkampenhout.be

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Middenbouw U10 tot U14)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U10, U11 & U12
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U10B


Wedstrijd

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Kampioenschap
GEW. U10 -E-

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Vriendschappelijk

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

Kampioenschap
2-GEW. U10 -K-

 

Trainingen U10B

Teamtraining

  • Dinsdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 3
  • Donderdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 1)- Kleedkamer 3

Techniektraining

  • Woensdag 19:00 - 20:00 - Zeypestraat (Synth 1)  - Kleedkamer 2

Trainers


Piet Dirix

Piet
DIRIX

Trainer U10 Inter Provinciaal
& Aanvaller Eerste ploeg / A-kern



Mark
HENDRICKX

Trainer U10 Inter Provinciaal



Alexander “Lexi”
SIMONS

Trainer U10 Regionaal


Spelers U10B

Tom B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 09 Jun 2009 (9j.)

Rugnummer: 8

 


Bent C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 25 Jun 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Mailo D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Aug 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Ilyas D.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Okt 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Rayan F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Jun 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Anouk F.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jan 2009 (10j.)

Rugnummer: 4

 


Abdsamad G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 08 Jun 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Maxime H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Nov 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Migo J.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Okt 2010 (8j.)

Rugnummer:

 


Alessio L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Feb 2010 (9j.)

Rugnummer: 20

 


Adam S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 24 Jul 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Mattis S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 17 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 2

 


Christos S.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Nov 2010 (8j.)

Rugnummer: 14

 


Laurent V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 6

 


Vic V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mei 2009 (9j.)

Rugnummer: 1

 


 

Spelregels 8V8