Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10A

Interprovinciaal U10A
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
23 mrt
11:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout A 1 U10
-
K.VK.Ninove A 2 U10

Sportcentrum
Zeypestraat 26a, 1910 Kampenhout

 

Interprovinciaal U10A
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
16 mrt
10:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
K.SK.L.Ternat A 1 U10
-
Sporting Kampenhout A 1 U10





Volgende Evenementen U10A

Bingo
Omschrijving: Waardevolle prijzen.
Inschrijven op www.sportingkampenhout.be

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Middenbouw U10 tot U14)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U10, U11 & U12
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U10A


Wedstrijd

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Vriendschappelijk

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

 

Trainingen U10A

Teamtraining

  • Dinsdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 3
  • Donderdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 3

Techniektraining

  • Woensdag 19:00 - 20:00 - Zeypestraat (Synth 1)  - Kleedkamer 2

Trainers


Piet Dirix

Piet
DIRIX

Trainer U10 Inter Provinciaal
& Aanvaller Eerste ploeg / A-kern



Mark
HENDRICKX

Trainer U10 Inter Provinciaal



Alexander “Lexi”
SIMONS

Trainer U10 Regionaal


Spelers U10A

Ferre B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mrt 2009 (9j.)

Rugnummer: 5

 


Jonas B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Tuur B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 05 Mei 2009 (9j.)

Rugnummer: 6

 


Wannes C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Warre C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Rune H.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 14 Sep 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Gunnar V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Apr 2009 (9j.)

Rugnummer: 7

 


Sam V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Nov 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Tibo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Feb 2009 (10j.)

Rugnummer: 11

 


Finnen V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jun 2009 (9j.)

Rugnummer: 1

 


Finn V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 01 Jan 2009 (10j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 8V8