Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U10A

Interprovinciaal U10A
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.HomeTeam Logozaterdag
26 jan
10:00
Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.AwayTeam Logo
K.VK.Ninove U10A
-
Sporting Kampenhout U10A

De Kloppers
Denderstraat, 9402 Meerbeke

 

Interprovinciaal U10A
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.HomeTeam Logozaterdag
19 jan
11:00
Sporting_Kampenhout.Models.TeamCalendar.AwayTeam Logo
Sporting Kampenhout U10A
-
K.SK.L.Ternat U10A





Volgende Evenementen U10A

Valentijnsbrunch
Omschrijving: Meer info op http://www.sportingkampenhout.be/
Aansluitend om 15.00 uur de competitiewedstrijd:
Sporting Kampenhout - Eendracht Wervik

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Lunch & Familiedag
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Oplopen met Eerste Elftal (Middenbouw U10 tot U14)
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT
Tornooi Sporting Kampenhout 2019 - U10, U11 & U12
Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Wedstrijden U10A


Wedstrijd

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Kampioenschap
-10 interprov Voetb Vl H

Vriendschappelijk

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

Kampioenschap
-10 interprov Voetb V I/2

 

Trainingen U10A

Teamtraining

  • Dinsdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 3
  • Donderdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (Synth 2) - Kleedkamer 3

Techniektraining

  • Woensdag 19:00 - 20:00 - Zeypestraat (Synth 1)  - Kleedkamer 2

Trainers


Piet Dirix

Piet
DIRIX

Trainer U10 Inter Provinciaal
& Aanvaller Eerste ploeg / A-kern



Mark
HENDRICKX

Trainer U10 Inter Provinciaal



Alexander “Lexi”
SIMONS

Trainer U10 Regionaal


Spelers U10A

Ferre B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Mrt 2009 (9j.)

Rugnummer: 5

 


Jonas B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 31 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Wannes C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Warre C.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 12 Okt 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Rune H.

Positie: Doelman

Geboortedatum: 14 Sep 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Gunnar V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Apr 2009 (9j.)

Rugnummer: 7

 


Sam V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Nov 2009 (9j.)

Rugnummer:

 


Tibo V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Feb 2009 (9j.)

Rugnummer: 11

 


Finnen V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Jun 2009 (9j.)

Rugnummer: 1

 


 

Spelregels 8V8