Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U21

Regionaal U21
VOLGENDE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
23 mrt
15:30
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Gr.Vossem 2 U21
-
Sporting Kampenhout 2 U21

Smisstraat
Sint-Pauluslaan z/n, 3080 Tervuren

 

Regionaal U21
VORIGE SPEELDAG (Kampioenschap)

Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logozaterdag
16 mrt
16:00
Sporting_Kampenhout.Helpers.Kbvb.SqlMatchCalendar.Team Logo
Sporting Kampenhout 2 U21
-
ERC.Hoeilaart A 2 U21

0 - 13





Wil jij vanaf volgend seizoen voetballen bij Sporting Kampenhout?

Je kan je vanaf nu bij Sporting Kampenhout al aanmelden voor onze jeugdopleiding 2019-2020.
Na ontvangst van deze gegevens zal de jeugdcoördinator of trainer je contacteren.

Je zal worden uitgenodigd op één of meerdere proeftrainingen. De trainer en jeugdcoördinator nemen daarna in onderling overleg een beslissing betreffende je kandidatuur.

Spelers die dit jaar reeds de jeugdopleiding volgen moeten dit formulier niet invullen.

Volgende Evenementen U21

Bingo
Omschrijving: Waardevolle prijzen.
Inschrijven op www.sportingkampenhout.be

Locatie: Zeypestraat 26a, 1910 KAMPENHOUT

Klassement U21

#ClubMWGV+-+/-Ptn
1KCS.MACHELEN NIV.316112357381935
2SP.ERPS-KWERPS NIV.215101443301331
3ERC.HOEILAART A NIV.21692563313229
4GR.VOSSEM NIV.21582536241226
5SPORTING KAMPENHOUT NIV.2168174536925
6HO.VELTEM NIV.3157263935423
7FC.PERK NIV.2166374140121
8KVC.STERREBEEK NIV.3176293751-1420
9TIELT-WINGE 3000 NIV.2165293042-1217
10K.EUR.90 KRAAINEM NIV.3163582635-914
11HO.BIERBEEK NIV.21622122075-558
12FC.MOORSEL NIV.200000000

Wedstrijden U21


Wedstrijd Uitslag

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
0 - 5

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
0 - 8

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
-

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
1 - 3

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
1 - 4

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
0 - 2

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
1 - 2

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
4 - 1

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
2 - 1

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
0 - 2

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
3 - 1

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
5 - 0

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
5 - 0

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
-

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
2 - 2

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
3 - 4

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
4 - 2

Kampioenschap
GEW. U21 -B-
0 - 13

Kampioenschap
GEW. U21 -B-

Kampioenschap
GEW. U21 -B-

Kampioenschap
GEW. U21 -B-

Kampioenschap
GEW. U21 -B-

 

Trainingen U21

Teamtraining

  • Maandag 20:00 - 22:00 - Zeypestraat (Synth 3 en 4) - Kleedkamer 2
  • Donderdag 20:00 - 22:00 - Votvinkenstraat (B1, B2, B3, B4) - Kleedkamer 1

Trainer

Jens Steenackers

Trainer U21 Regionaal

Spelers U21

Chris A.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 11 Feb 2000 (19j.)

Rugnummer:

 


Niels B.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 30 Nov 2001 (17j.)

Rugnummer: 4

 


Ayub E.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Jan 2002 (17j.)

Rugnummer: 18

 


Bipin G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 10 Dec 1998 (20j.)

Rugnummer:

 


Rayan G.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 03 Aug 2000 (18j.)

Rugnummer:

 


Sebbe H.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer:

 


David-Paul L.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 19 Feb 2002 (17j.)

Rugnummer:

 


Joe M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 02 Mei 2000 (18j.)

Rugnummer:

 


Tibeaut Mvioki M.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 20 Dec 2001 (17j.)

Rugnummer:

 


Dario V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 23 Dec 2001 (17j.)

Rugnummer:

 


Stef V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 29 Jan 2001 (18j.)

Rugnummer: 1

 


Barthel V.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 15 Feb 2001 (18j.)

Rugnummer: 6

 


Toufik Y.

Positie: Veldspeler

Geboortedatum: 26 Mei 2001 (17j.)

Rugnummer:

 


 

Spelregels 11V11