Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U17A (IP)

Inter Provinciaal U17 - VOLGENDE SPEELDAG 13

K.SV.Bornem A Logozaterdag
24 nov
14:30
Sporting Kampenhout A Logo
K.SV.Bornem U17A
-
Sporting Kampenhout U17A




 

Inter Provinciaal U17 - VORIGE SPEELDAG 12

Sporting Kampenhout A Logozaterdag
17 nov
16:00
Eendracht Maasmechelen A Logo
Sporting Kampenhout U17A
-
Eendracht Maasmechelen U17A

0 - 5




Klassement U17A

#ClubMWGV+-+/-Ptn
1EENDRACHT MAASMECHELEN1211 1069155434
2F.C. ESPERANZA PELT128 1355213425
3BILZERSE WALTWILDER VV.127 143731622
4K.SV.BORNEM126 333328521
5K.SK.L.TERNAT125 162329-616
6SPORTING KAMPENHOUT123 362545-2012
7LYRA-LIERSE BERLAAR121 1102553-284
7V.V. ZEPPEREN-BRUSTEM121 1101459-454

Wedstrijden U17A

# Datum Wedstrijd Uitslag
1 zaterdag 01/09/2018 15:00 Sporting Kampenhout U17A - Bilzerse Waltwilder VV. U17A 1 - 8
2 zaterdag 08/09/2018 14:30 K.SK.L.Ternat U17A - Sporting Kampenhout U17A 2 - 1
3 zaterdag 15/09/2018 14:30 F.C. Esperanza Pelt U17A - Sporting Kampenhout U17A 3 - 4
4 zaterdag 22/09/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - V.V. Zepperen-Brustem U17A 1 - 1
5 zaterdag 29/09/2018 17:00 Eendracht Maasmechelen U17A - Sporting Kampenhout U17A 8 - 1
6 zaterdag 06/10/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - K.SV.Bornem U17A 4 - 4
7 zondag 14/10/2018 10:00 Lyra-Lierse Berlaar U17A - Sporting Kampenhout U17A 3 - 6
8 zaterdag 20/10/2018 12:00 Bilzerse Waltwilder VV. U17A - Sporting Kampenhout U17A 2 - 1
9 zaterdag 27/10/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - K.SK.L.Ternat U17A 1 - 1
10 zaterdag 03/11/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - F.C. Esperanza Pelt U17A 2 - 6
11 zaterdag 10/11/2018 11:00 V.V. Zepperen-Brustem U17A - Sporting Kampenhout U17A 2 - 3
12 zaterdag 17/11/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - Eendracht Maasmechelen U17A 0 - 5
13 zaterdag 24/11/2018 14:30 K.SV.Bornem U17A - Sporting Kampenhout U17A
14 zaterdag 01/12/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - Lyra-Lierse Berlaar U17A

 

Trainingen U17A

Teamtraining

  • Maandag 19:45 - 21:15 - Votvinkenstraat (B1 & B2) - Kleedkamer 3
  • Woensdag 19:45 - 21:15 - Zeypestraat (Synth 3 & Synth 4) - Kleedkamer 4

Techniektraining

  • Zondag 11:00- 13:00 - Zeypestraat (Synth 1, 2 3 & 4) - Kleedkamer 4

Trainer

Daniel Laenen

Trainer U17