Skip to the content

Trainingen U17

U17A (Inter-Provinciaal)

  • Teamtraining
    • Maandag 19:45 - 21u:15 - Votvinkenstraat (B1 & B2) - Kleedkamer 3
    • Woensdag 19:45 - 21u:15 - Zeypestraat (Synth 3 & Synth 4) - Kleedkamer 4
  • Techniektraining
    • Zondag 11:00- 13:00 - Zeypestraat (Synth 3 & Synth 4) - Kleedkamer 4

U17B (Regionaal)

  • Teamtraining
    • Maandag 19:45 - 21u:15 - Votvinkenstraat (B3 & B4) - Kleedkamer 4
    • Donderdag 18:00 - 19u:30 - Votvinkenstraat (A3 & A4) - Kleedkamer 3

Wedstrijden U17A

# Datum Wedstrijd
1 01/09/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - Bilzerse Waltwilder VV. A
2 08/09/2018 14:30 K.SK.L.Ternat A - Sporting Kampenhout U17A
3 15/09/2018 14:30 F.C. Esperanza Pelt A - Sporting Kampenhout U17A
4 22/09/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - V.V. Zepperen-Brustem A
5 29/09/2018 17:00 Eendracht Maasmechelen A - Sporting Kampenhout U17A
6 06/10/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - K.SV.Bornem A
7 14/10/2018 10:00 Lyra-Lierse Berlaar A - Sporting Kampenhout U17A
8 20/10/2018 12:00 Bilzerse Waltwilder VV. A - Sporting Kampenhout U17A
9 27/10/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - K.SK.L.Ternat A
10 03/11/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - F.C. Esperanza Pelt A
11 10/11/2018 12:00 V.V. Zepperen-Brustem A - Sporting Kampenhout U17A
12 17/11/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - Eendracht Maasmechelen A
13 24/11/2018 15:00 K.SV.Bornem A - Sporting Kampenhout U17A
14 01/12/2018 16:00 Sporting Kampenhout U17A - Lyra-Lierse Berlaar A

Wedstrijden U9B

 

# Datum Wedstrijd
1 01/09/2018 14:15 FC.Moorsel - Sporting Kampenhout B
2 08/09/2018 14:00 Sporting Kampenhout B - KFC.Herent C
3 15/09/2018 09:30 KV.Tremelo - Sporting Kampenhout B
4 22/09/2018 14:00 Sporting Kampenhout B - Oud-Heverlee Leuven B
5 29/09/2018 09:30 KRC.Boortmeerbeek - Sporting Kampenhout B
6 06/10/2018 14:00 Sporting Kampenhout B - FC.Perk
7 13/10/2018 15:15 HO.Veltem - Sporting Kampenhout B
8 20/10/2018 14:00 Sporting Kampenhout B - FC.Moorsel
9 27/10/2018 15:00 KFC.Herent C - Sporting Kampenhout B
10 03/11/2018 14:00 Sporting Kampenhout B - KV.Tremelo
11 10/11/2018 09:30 Oud-Heverlee Leuven B - Sporting Kampenhout B
12 17/11/2018 14:00 Sporting Kampenhout B - KRC.Boortmeerbeek
13 24/11/2018 10:00 FC.Perk - Sporting Kampenhout B
14 01/12/2018 14:00 Sporting Kampenhout B - HO.Veltem

Trainer(s)

Isidore Trappeniers

Trainer U17