Skip to the content

Volgende / vorige wedstrijd U16 (IP)

Inter Provinciaal U16 - VOLGENDE SPEELDAG 8

Sporting Kampenhout A Logozaterdag
20 okt - 14:00
Bilzerse Waltwilder VV. A Logo
Sporting Kampenhout U16A
-
Bilzerse Waltwilder VV. U16A




 

Inter Provinciaal U16 - VORIGE SPEELDAG 7

Sporting Kampenhout A Logozaterdag
13 okt - 14:00
K.SV.Bornem A Logo
Sporting Kampenhout U16A
-
K.SV.Bornem U16A

1 - 1




Klassement U16

#ClubMWGV+-+/-Ptn
1V.V. ZEPPEREN-BRUSTEM77 003482621
2EENDRACHT MAASMECHELEN75 112652116
3BILZERSE WALTWILDER VV.75 021741315
4F.C. ESPERANZA PELT74 121871113
5SPORTING KAMPENHOUT71 241631-155
6K.PATRO EISDEN MAASMECH.61 141321-84
6K.SV.BORNEM71 151022-124
8K.SK.L.TERNAT60 06238-360

Wedstrijden U16

# Datum Wedstrijd Uitslag
1 zaterdag 01/09/2018 14:30 Bilzerse Waltwilder VV. U16A - Sporting Kampenhout U16A 1 - 0
2 zaterdag 08/09/2018 14:00 Sporting Kampenhout U16A - F.C. Esperanza Pelt U16A 0 - 5
3 zaterdag 15/09/2018 14:00 Sporting Kampenhout U16A - Eendracht Maasmechelen U16A 0 - 8
4 zaterdag 22/09/2018 14:30 K.Patro Eisden Maasmech. U16A - Sporting Kampenhout U16A 4 - 4
5 zaterdag 29/09/2018 14:00 Sporting Kampenhout U16A - K.SK.L.Ternat U16A 9 - 2
6 zaterdag 06/10/2018 10:00 V.V. Zepperen-Brustem U16A - Sporting Kampenhout U16A 10 - 2
7 zaterdag 13/10/2018 14:00 Sporting Kampenhout U16A - K.SV.Bornem U16A 1 - 1
8 zaterdag 20/10/2018 14:00 Sporting Kampenhout U16A - Bilzerse Waltwilder VV. U16A
9 zondag 28/10/2018 10:00 F.C. Esperanza Pelt U16A - Sporting Kampenhout U16A
10 zaterdag 03/11/2018 10:00 Eendracht Maasmechelen U16A - Sporting Kampenhout U16A
11 zaterdag 10/11/2018 14:00 Sporting Kampenhout U16A - K.Patro Eisden Maasmech. U16A
12 zaterdag 17/11/2018 12:00 K.SK.L.Ternat U16A - Sporting Kampenhout U16A
13 zaterdag 24/11/2018 14:00 Sporting Kampenhout U16A - V.V. Zepperen-Brustem U16A
14 zaterdag 01/12/2018 15:00 K.SV.Bornem U16A - Sporting Kampenhout U16A

 

Trainingen U16

Teamtraining

  • Dinsdag 19:30 - 21:00 - Votvinkenstraat(B1 & B2) - Kleedkamer 1
  • Donderdag 18:00 - 19:30 - Zeypestraat (A1 & A2) - Kleedkamer 1

Techniektraining

  • Zondag 11:00- 13:00 - Zeypestraat (Synth 1, 2, 3 & 4) - Kleedkamer 3

Trainer

Tim Vrancken

Trainer U16 Inter Provinciaal