Skip to the content

Klassement Eerste Ploeg

#ClubMWGV+-+/-Ptn
1K.FC.MERELBEKE128 131871125
2FC WETTEREN127 3221101124
3K.VV.ZELZATE127 232415923
4K.VC.WINGENE126 511812623
5K.SK.VOORW.ZWEVEZELE126 332215721
6K.VC.JONG LEDE125 521713420
7S.K. PEPINGEN-HALLE125 251611517
7AVANTI STEKENE125 251317-417
9FC LEBBEKE124 441514116
10K.VK.SVELTA MELSELE124 351117-615
11K.EENDRACHT WERVIK124 261316-314
12KV.WOLUWE-ZAVENTEM124 082132-1112
13KHO WOLVERTEM MERCHTEM123 361116-512
14SPORTING KAMPENHOUT123 271217-511
15TORHOUT 1992 KM.122 371425-119
16K.V.C.S.V.OOSTKAMP122 281625-98

Wedstrijden Eerste Ploeg

# Datum Wedstrijd Uitslag
1 zondag 02/09/2018 15:00 Sporting Kampenhout A - K.VC.Jong Lede A 0 - 1
2 zaterdag 08/09/2018 19:00 K.SK.Voorw.Zwevezele A - Sporting Kampenhout A 2 - 0
3 zondag 16/09/2018 15:00 Sporting Kampenhout A - KV.Woluwe-Zaventem A 2 - 0
4 zondag 23/09/2018 15:00 K.FC.Merelbeke A - Sporting Kampenhout A 1 - 0
5 zaterdag 29/09/2018 18:00 K.Eendracht Wervik A - Sporting Kampenhout A 2 - 0
6 zondag 07/10/2018 15:00 Sporting Kampenhout A - Torhout 1992 KM. A 1 - 2
7 zaterdag 13/10/2018 20:00 K.VC.Wingene A - Sporting Kampenhout A 1 - 3
8 zondag 21/10/2018 15:00 Sporting Kampenhout A - K.V.C.S.V.Oostkamp A 2 - 4
9 zondag 28/10/2018 15:00 KHO Wolvertem Merchtem A - Sporting Kampenhout A 1 - 3
10 zondag 04/11/2018 14:30 Sporting Kampenhout A - K.VK.Svelta Melsele A 0 - 0
11 zaterdag 10/11/2018 19:30 FC Wetteren A - Sporting Kampenhout A 3 - 1
12 zondag 18/11/2018 14:30 Sporting Kampenhout A - S.K. Pepingen-Halle A -
13 zondag 25/11/2018 15:00 Avanti Stekene A - Sporting Kampenhout A
14 zondag 02/12/2018 14:30 Sporting Kampenhout A - K.VV.Zelzate A
15 zaterdag 08/12/2018 20:00 FC Lebbeke A - Sporting Kampenhout A
16 zondag 16/12/2018 14:30 K.VC.Jong Lede A - Sporting Kampenhout A
17 zondag 13/01/2019 14:30 Sporting Kampenhout A - K.SK.Voorw.Zwevezele A
18 zondag 20/01/2019 15:00 KV.Woluwe-Zaventem A - Sporting Kampenhout A
19 zondag 27/01/2019 14:30 Sporting Kampenhout A - K.FC.Merelbeke A
20 zondag 10/02/2019 15:00 Sporting Kampenhout A - K.Eendracht Wervik A
21 zaterdag 16/02/2019 19:30 Torhout 1992 KM. A - Sporting Kampenhout A
22 zondag 24/02/2019 15:00 Sporting Kampenhout A - K.VC.Wingene A
23 zondag 10/03/2019 15:00 K.V.C.S.V.Oostkamp A - Sporting Kampenhout A
24 zondag 17/03/2019 15:00 Sporting Kampenhout A - KHO Wolvertem Merchtem A
25 zaterdag 23/03/2019 20:00 K.VK.Svelta Melsele A - Sporting Kampenhout A
26 zondag 31/03/2019 15:00 Sporting Kampenhout A - FC Wetteren A
27 zondag 07/04/2019 15:00 S.K. Pepingen-Halle A - Sporting Kampenhout A
28 zondag 14/04/2019 15:00 Sporting Kampenhout A - Avanti Stekene A
29 zondag 28/04/2019 15:00 K.VV.Zelzate A - Sporting Kampenhout A
30 zondag 05/05/2019 15:00 Sporting Kampenhout A - FC Lebbeke A

 

Trainingen Eerste Ploeg / A-kern

Teamtraining

  • Dinsdag 20:00 - 22:00 - Zeypestraat (Synth 1, 2, 3 en 4) - Kleedkamer 1 & 2
  • Donderdag 20:00 - 22:00 - Zeypestraat (Synth 1, 2, 3 en 4) - Kleedkamer 1 & 2